Aktualności

19 października 2018

Zapytanie ofertowe dotyczące realizacji usługi: szkolenia miękkie z wykorzystaniem metodologii „Komunikacja Skoncentrowana na Rozwiązaniach”

W związku z realizacją przez Politechnikę Lubelską oraz Fundację Absolwentów UMCS „Podniesienie kompetencji studentów Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Lubelskiej i zwiększenie konkurencyjności absolwentów na rynku pracy” planowana jest realizacja 24-godzinnego cyklu szkoleniowego z wykorzystaniem metodologii „Komunikacja Skoncentrowana na Rozwiązaniach”, dlatego zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej w tym zakresie zgodnie z zapisami procedury konkurencyjności:

https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/publication/view/1144449.

Zapytanie ofertowe.

Załącznik nr 1_formularz oferty.

Załącznik nr 2

Załącznik nr 3

Załącznik nr 4


03 lipca 2018

Wyjazd studyjny do farm fotowoltaicznych w Bułgarii w dniach 06-10.07.2018r.

Uprzejmie informujemy, iż w ramach projektu „GREEN TEAM - podniesienie kompetencji studentów Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Lubelskiej i zwiększenie konkurencyjności absolwentów na rynku pracy” w dniach 6-10.07.2018r. odbędzie się wyjazd studyjny do farm fotowoltaicznych w Bułgarii. W wyjeździe będzie uczestniczyć 40 Uczestników Projektu w ramach I i II edycji.

Program do pobrania PDF.

Program do pobrania DOC.


13 luty 2018

Rozpoczęcie zajęć szkoleniowych z Badania szczelności powietrznej budynków - metoda blower door test

Uprzejmie informujemy, iż w ramach projektu „GREEN TEAM - podniesienie kompetencji studentów Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Lubelskiej i zwiększenie konkurencyjności absolwentów na rynku pracy” rozpoczynają się zajęcia dla dwóch grup szkoleniowych z „Badanie szczelności powietrznej budynków - metoda blower door test”. Serdecznie zapraszamy.
Harmonogram zajęć


09 luty 2018

Rozpoczęcie zajęć szkoleniowych z TERMOWIZJI

Uprzejmie informujemy, iż w ramach projektu „GREEN TEAM - podniesienie kompetencji studentów Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Lubelskiej i zwiększenie konkurencyjności absolwentów na rynku pracy” rozpoczynają się zajęcia dla dwóch grup szkoleniowych z TERMOWIZJI. Serdecznie zapraszamy.
Harmonogram zajęć