Aktualności

03 lipca 2018

Wyjazd studyjny do farm fotowoltaicznych w Bułgarii w dniach 06-10.07.2018r.

Uprzejmie informujemy, iż w ramach projektu „GREEN TEAM - podniesienie kompetencji studentów Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Lubelskiej i zwiększenie konkurencyjności absolwentów na rynku pracy” w dniach 6-10.07.2018r. odbędzie się wyjazd studyjny do farm fotowoltaicznych w Bułgarii. W wyjeździe będzie uczestniczyć 40 Uczestników Projektu w ramach I i II edycji.

Program do pobrania PDF.

Program do pobrania DOC.


13 luty 2018

Rozpoczęcie zajęć szkoleniowych z Badania szczelności powietrznej budynków - metoda blower door test

Uprzejmie informujemy, iż w ramach projektu „GREEN TEAM - podniesienie kompetencji studentów Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Lubelskiej i zwiększenie konkurencyjności absolwentów na rynku pracy” rozpoczynają się zajęcia dla dwóch grup szkoleniowych z „Badanie szczelności powietrznej budynków - metoda blower door test”. Serdecznie zapraszamy.
Harmonogram zajęć


09 luty 2018

Rozpoczęcie zajęć szkoleniowych z TERMOWIZJI

Uprzejmie informujemy, iż w ramach projektu „GREEN TEAM - podniesienie kompetencji studentów Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Lubelskiej i zwiększenie konkurencyjności absolwentów na rynku pracy” rozpoczynają się zajęcia dla dwóch grup szkoleniowych z TERMOWIZJI. Serdecznie zapraszamy.
Harmonogram zajęć