Targi „Czysta woda Chiny + WATERCHEM 2017” w Szanghaju

Miło nam poinformować Państwa, że w dniach 20-22 listopada 2017 r., wspólnie z Miejskim Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji „Wodociągi Puławskie” oraz Zagranicznym Biurem Handlowym Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Szanghaju, nasz Wydział uczestniczył w targach pt. „Czysta woda Chiny + WATERCHEM 2017". Wydarzenie odbyło się w Nowym Międzynarodowym Centrum Wystawienniczym w Szanghaju i służyło prezentacji osiągnięć firm z całego świata w gospodarowaniu i przemyśle wody.
Nasza obecność na targach wynika z zainteresowania rynku chińskiego i zaproszenia nas przez stronę chińską do zaprezentowania naszych rozwiązań systemowych stanowiących ofertę technologiczną w gospodarce wodociągowej.
Dzięki uprzejmości i dużemu doświadczeniu Komitetu Wystawy Czysta Woda w Chinach Chińskiego Centrum Informacji o Chemikaliach, jako Organizatora Targów, jesteśmy uczestnikiem prezentacji najnowszych trendów do zastosowań branżowych w trosce o przyjazne dla człowieka i środowisko dysponowanie zasobami wody. Nasz udział podczas targów został dodatkowo wsparty przez Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Szanghaju. Więcej szczegółowych informacji o Organizatorze targów i o targach „Czysta woda Chiny + WATERCHEM 2017" oraz możliwościach odwiedzania wystaw i prezentacji znajduje się pod linkami:

http://en.clean-water-china.com/
http://en.clean-water-china.com/cnt_700.html
https://www.trade.gov.pl/pl/aktualnosci/260295,goracy-okres-targowy-w-szanghaju.html

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z Wystawy, a także postery promujące naszą ofertę technologiczną podczas targów pt. „Czysta woda Chiny + WATERCHEM 2017" Szanghaj - Chiny.

Poster 1 , Poster 2 , Poster 3